Bardzo ważny moment w życiu przyszłego małżeństwa nie może być zrujnowany przez złego DJ'a lub zespół.

Dlatego należy zapoznać się z ofertą przynajmniej kilku np. .

Impreza w firmie

dj na wesele śląsk dj na wesele śląskCoraz więcej średnich i dużych...firm decyduje się na organizowanie imprez dla swoich pracowników.
Jakiego rodzaju będzie to impreza zależy głównie od samego szefostwa, ale jednak są pewne podstawy organizacyjne o które należy zadbać.
Wiadomo, że na pierwszym miejscu jest zapewnienie transportu jeżeli ma być inny niż własny, potem prowiant i na końcu rozrywka. I tutaj zaczyna się problem, ponieważ często na takich imprezach jest cicho- nie gra żadna muzyka.
Przecież nie jest trudno wynająć DJ'a na właśnie taki firmowy wypad.

Jaką muzykę wybrać

Ponoć o gustach się nie dyskutuje, jednak w przypadku kiedy organizujemy jakąś imprezę warto zadbać, aby goście czuli się komfortowo i dobrze.
Tyczy się to również doboru odpowiedniej muzyki. Jeżeli organizujemy wesele to raczej nie wybierzemy zespoły Death metalowego, czy też nie poprosimy DJ'a o przyniesienie kilku kawałków Blask Sabath. To byłoby nie na miejscu, chyba, że robilibyśmy imprezę tylko dla ludzi słuchających takiej muzyki, a całe wesele byłoby stylizowane na imprezę metalową.
Co oczywiście jest możliwe.
Na ogół jednak najlepiej sprawdzają się stare dobre utwory i o dziwo Disco Polo.

Co to jest equalizer

Korektor (equalizer, EQ) ? zespół filtrów, które służą do podbijania lub tłumienia określonego zakresu częstotliwości, zmieniając tym samym barwę dźwięku. Zastosowanie korektora jest integralną częścią procesu obróbki i miksowania dźwięku podczas rejestracji żywych muzyków, ścieżek akustycznych, dźwięków syntetycznych czy samplowanych.
Korektory są stosowane do kształtowania ogólnego brzmienia, korygowania specyficznych problemów częstotliwościowych oraz mieszania brzmień różnych dźwięków czy instrumentów.
Istnieje kilka typów korektorów, najpowszechniejszymi są korektory graficzne i parametryczneŹródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Korektor_(akustyka).
Dodane: 20-08-2015 08:58

Tagi: Uncategorized śląsk rybnik DJ rozrywka wesele dj na wesele

Widok do druku:

dj na wesele śląsk